Új generációs HR szoftver

forrás Prim Online, 2007. június 28. 13:55

A humán- és bérügyviteli szoftverek területén piacvezető NEXON stratégiai együttműködési megállapodást kötött az Isther Humán Tanácsadó Kft.-vel, melynek eredményeként HR rendszereibe integrálja annak teljesítményértékelési módszertanát.

Egy vállalat működésének sikerességéhez nélkülözhetetlen, hogy munkavállalói rendelkezzenek a kiemelkedő teljesítmény eléréséhez szükséges készségekkel és képességekkel. A humánerőforrás-gazdálkodás alapjait e korszerű megközelítés, a kompetenciamenedzsment teremti meg, mely eddig is fontos szerepet kapott a NEXON humáninformatikai szoftvereiben. Az Isther teljesítményértékelési módszerének integrációja lehetővé teszi, hogy a NEXON ügyfelei a jövőben még objektívebben értékeljék munkavállalóikat, mivel a nexONHR humánerőforrás-gazdálkodás rendszer továbbfejlesztett változata a teljesítendő feladatokat, illetve az ezekhez rendelt mutatószámokat és kompetenciákat komplex egységben kezeli. A módszer további előnye a rugalmassága: míg szervezeti szinten egységes, munkakörönként igazodik a sajátosságokhoz.

A stratégiai együttműködést kialakító két cég szakembereinek célja, hogy a teljesítményértékelési módszert is integráló, következő generációs HR szoftverek támogató-segítői funkciójukkal ne csupán a HR szakemberek munkáját könnyítsék meg, hanem a mindennapos vezetői gyakorlatba is beépüljenek.

Kiterjesztett szolgáltatás


A teljesítmény követésén, adminisztrációján túl az is fontos, hogy a vezetők miként ösztönözik az alkalmazottakat. „Ebben is segítséget kapnak a NEXON ügyfelei. Szakértőink a jövőben tanácsadással és tréningekkel is segítik majd a NEXON HR rendszereinek bevezetését.” – mondta Krepelka Ágnes, az Isther ügyvezető igazgatója.

„A NEXON szakértői tudásának átadása eddig is fontos részét képezte a vállalat stratégiájának. A most megkötött együttműködésnek köszönhetően egyrészt bővül a HR szolgáltatási portfoliónk, másrészt további képzésekkel egészül ki oktatóközpontunk kínálata. Így az adott vállalat igényei és sajátosságai alapján testreszabott HR rendszerek teljes körű kialakítását tudjuk elvégezni, melyhez integrált képzési lehetőséget biztosítunk. ” - ismertette az együttműködés egyik fontos elemét Syrjänen-Barkóczy Eleonóra, a NEXON stratégiai és kereskedelmi igazgatója.

A hazai humáninformatikai piacot vezető NEXON az Isther mellett olyan partnerekkel működik együtt, mint az Oracle és a Microsoft. A vállalat stratégiai partnerkapcsolataira is jellemző a kezdeményező hozzáállás: a „Szoftvermegoldások” kategóriában például elsőként kapta meg a legmagasabb szakmai felkészültséget elismerő Microsoft Gold Certified Partner címet.

Kulcsszavak: Nexon HR

Infogazdaság ROVAT TOVÁBBI HÍREI

Díjnyertes Samsung klímamegoldások az MCE 2024-en

A Samsung Electronics Air Conditioner Europe (SEACE) legújabb fejlesztéseivel és termékeivel vett részt a 2024-es Mostra Convegno Expocomfort (MCE) hűtés-fűtéstechnikai szakkiállításon. Az MCE kiváló lehetőséget nyújt arra, hogy a vállalat bemutathassa mind a lakossági, mind a kereskedelmi termék- és szolgáltatáskínálatát a HVAC+R*  területén, amelyeket a kényelem és az összekapcsolhatóság vezérel. A szakkiállításon a Samsung tovább erősíthette iparági pozícióját, a termékeket MCE Kiválósági díjakkal ismerték el, illetve a 2024-es Év Terméke díjat is elnyerte a vállalat.

2024. május 7. 10:24

Indul a K&H STEM pályázat: az IT hallgatók innovatív megoldásait várják

Technológiai pályázatot hirdet a K&H a hazai IT képzést nyújtó felsőoktatási intézmények hallgatói számára, hogy elismerje azon fiatal szakembereket, akik kiemelkedő szakmai, tudományos dolgozataikkal hozzájárulnak az új, innovatív megoldások kitalálásához és inspirációként szolgálnak mások számára. A közel 2 millió forint anyagi támogatást és szakmai projektmunkában való részvételi lehetőséget biztosító pályázatra alap- és mesterképzés kategóriákban, összesen 8 témakörben – köztük AI, fintech és felhőtechnológiában – lehet jelentkezni itt.

2024. május 6. 19:53

Elmaradnak a nemzetközi átlagtól automatizálás és AI terén a magyar cégek

A vállalatok többsége digitálisan még éretlen, ha a HR folyamatok automatizációjáról van szó – derült ki egy friss felmérésből. A munkavállalók azonban korántsem tartanak annyira az AI előretörésétől, mint gondolnánk: mindössze tíz százalékuk gondolja azt, hogy a mesterséges intelligencia ténylegesen veszélyeztetné az állását. A kutatás arra a kérdésre kereste a választ, hogy a technológia gyors ütemű változása mellett mire számíthatnak az álláskeresők, a munkavállalók és a munkaadók a közeljövőben. 

2024. május 6. 18:10

Növényvédelmi drónpilótaképzést indít a Széchenyi-egyetem, az ABZ Drone és a CloudIA

A Széchenyi István Egyetem, az ABZ Drone Kft. és a Cloud for Intelligent Airplace Zrt. (CloudIA) együttműködési megállapodást kötöttek, amelynek keretében növényvédelmi drónpilóta-képzést indítanak, először május végén. Az oktatás az Albert Kázmér Mosonmagyaróvári Karon valósul meg, elérhetővé téve a legmagasabb szintű drónképzést a régió szakemberei számára.

2024. május 6. 11:50

Mitől lesz okos a jövő hálózata

A jövőben a megújuló energiaforrások arányát növelnék a legtöbben, 2030-ra pedig a digitalizáció és az energiaellátás zöldülése a legmarkánsabban megmutatkozó igény - derül ki az E.ON Hungária Csoport reprezentatív kutatásából. A vállalatcsoport felkészülve a jövő kihívásaira, az elkövetkező években 1 milliárd eurót tervez költeni áramhálózatának fejlesztésére Magyarországon és folyamatosan keresi és alkalmazza azokat a megújuló energia használatát segítő innovatív eszközöket, amelyek a hálózat stabilitását és rugalmasságát szolgálják.

2024. május 6. 10:26

Kövess minket a Facebookon!

Cikkgyűjtő

További fontos híreink

Továbbra is Christian Klein az SAP első embere

2024. május 7. 13:17

Magyar siker: Nemzetközi díjat nyert a TIME magazintól a nyelvtanuló-applikáció

2024. május 3. 19:59

Megvannak 2024 legvonzóbb hazai munkaadói

2024. április 29. 11:38

Ingyenes digitális platform segít a tanároknak és diákoknak az érettségire való felkészülésben

2024. április 20. 11:36